logo
img img img
VIP Fen Bilimleri Levent

Eğitimdeki Başarıya VIP Dokunuş

VIP Fen Bilimleri Levent, eğitim alanında öncü bir kuruluştur ve son beş yıldır öğrencilere nitelikli eğitim hizmetleri sunarak onların potansiyellerini keşfetmelerini ve gelişmelerini sağlamaktadır.

  • Butik Sınıflarımız
  • Koçluk ve Danışmanlık
  • Özel Ders Paketlerimiz
VIP Fen Bilimleri Levent Şubesi

Kurumsal Yapımız

VIP Fen Bilimleri Levent, eğitim alanında öncü bir kuruluştur ve 2002’den bu yana öğrencilere nitelikli eğitim hizmetleri sunarak onların potansiyellerini keşfetmelerini ve gelişmelerini sağlamaktadır. Misyonumuz, topluma değer katan bilgi ve beceri odaklı bir eğitim deneyimi sunmak ve her bireyin başarılı bir geleceğe ilerlemesine destek olmaktır.

Kurumumuzun önceliği, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun eğitim sunmaktır. Deneyimli ve nitelikli öğretmen kadromuz, öğrencilerin akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için bireysel yaklaşımlar benimsemektedir.

VIP Fen Bilimleri Levent olarak, öğrencilerimizin akademik başarılarını artırmak ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için kaliteli eğitim hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Misyonumuz, öğrencilerimizin öğrenme sürecini desteklemek ve onları bilimsel düşünme becerileriyle donatarak başarılarına katkıda bulunmaktır.

Öğrencilerimizin başarılı olmaları için velilerle yakın iş birliği içinde çalışıyoruz. Açık iletişim kanalları, düzenli ilerleme raporları ve veli toplantıları aracılığıyla velilerimize öğrencilerinin gelişimini takip etme ve destekleme fırsatı sunuyoruz.

Motivasyon ve Destek: Sınav stresiyle başa çıkmanıza yardımcı olacak motivasyon ve destekleyici bir ortam sunuyoruz.

VIP Fen Bilimleri Levent , deneyimli ve uzman bir öğretmen kadrosuyla hizmet vermektedir. Her bir öğretmenimiz, kendi alanında uzmanlaşmış ve öğrencilere en etkili öğrenme yöntemlerini sunmak için donanımlıdır. Öğrencilerimizin bireysel ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel ders planları oluşturmak için çaba gösteriyoruz.

Öğrencilerimizin başarısı bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, her öğrencinin öğrenme tarzını ve ihtiyaçlarını dikkate alarak kişiselleştirilmiş bir eğitim planı sunuyoruz. Öğrencilerimiz, sınıf içinde etkileşimli bir ortamda öğrenirken, aynı zamanda destekleyici bir atmosferde kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar.

Öğrencilerimizin sadece sınavlarda başarılı olmalarını değil, aynı zamanda ilgi duydukları alanlarda derinlemesine bilgi edinmelerini teşvik ediyoruz. Hedeflerine ulaşmaları için gerekli olan akademik, sosyal ve kişisel becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak için çaba gösteriyoruz.

Vizyonumuz, her öğrencinin potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı olmak.
Geleceğin liderleri ve yenilikçileri olarak yetiştireceğimiz öğrencilerimizi, bilgi
çağının gereksinimlerine uygun şekilde donatmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

VIP FEN BİLİMLERİ LEVENT  BİR  BEŞİKTAŞ AMERICAN LIFE EĞİTİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ KURULUŞUDUR.

Şirketimiz 1993 yılında Beşiktaş’ta kurulmuştur. Tek amacı; bizi tercih eden öğrencilerimizin  Eğitim–Öğretim sürecine güçlü destek vermektir. Hayat yolunda başarılarına katkıda bulunmak üzere 31 yıldır gece gündüz Üniversite Hazırlık, Liselere Hazırlık ve Yabancı Dil Kursları alanında hizmet vermekteyiz.

Bu günde güçlü bir eğitim–öğretim kadromuzla ve seviyeli yayınlarımızla gece gündüz demeden aynı ideal ile hizmetlerimizle devam etmekteyiz. Her dönem öğrenci ihtiyaçlarının değiştiğini ve geliştiğini bilerek KOÇLUK sistemimiz ile her bir öğrenciye birebir programlar hazırlayarak sınavda en üstün başarı elde etmeleri için çalışıyor.

EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZ : 8 KİŞİLİK SINIFLARDA  BİREBİR DERSLER VERMEKTEYİZ. ETÜT VE BİREBİR ÇALIŞMALARIMIZI  HER ÖĞRENCİ İÇİN AYRI AYRI PLANLAYARAK SÜRDÜRÜYORUZ.

Bu nedenle her bir öğrencimizi istedikleri hedefe ulaştırmak bizi mutlu ediyor ve  çalışmalarımızı  daha dikkatli sürdürmemiz için bizi yüreklendiriyor. Biz veli, öğrenci, öğretmen, rehberlik, yayın, matbaa, dijitalcilerimiz ve yönetim kadromuz ile bir bütün olarak başarı elde ediyoruz. Bunun için tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyor, şimdiden her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla.           

Demircan YETKİN
Yön.Krl. Bşk

VIP Fen Bilimleri Levent

Akademik Kadromuz

Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimiz, her öğrenciye bireysel ilgi göstererek, en iyi şekilde öğrenmelerini sağlar.

Veysel Kiraz

Biyoloji Öğretmeni

Pınar Demir

Matematik Öğretmeni

Uğur Bal

Matematik Öğretmeni

Sümeyye Can

Fen Bilgisi Öğretmeni

Turgay Kaya

Tarih Öğretmeni

Necla Kaygısız

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Selahattin Ay

Kimya Öğretmeni

Mukaddes Denizhan

Kurum Psikoloğu
Veli Yorumları

Velilerimiz Ne Diyor ?

Vip Fen Bilimleri Levent

Kazandırdığımız Bazı Üniversiteler

Öğrencilerimizin başarıları ile gururlanıyoruz. İşte Kazandırdığımız bazı Üniversiteler

× Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?